ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» затверджено “Зміни, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”.
Цим документом уряд надає можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за централізоване опалення рівними частинами протягом року, тобто, у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг з централізованого опалення, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період.
Для цього споживачу варто звернутися із письмовою заявою (при собі також необхідно мати паспорт або інший документ, який підтверджує особу), в Службу збуту теплової енергії КП "ТМТКЕ" за адресою м. Тернопіль, вул. Острозького, 4,3 про надання розстрочки в оплаті послуги з централізованого опалення. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду підприємство виставлятиме рахунки у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.
Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за послугу з централізованого опалення виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.