Щодо перерахунків за послуги КП ТМТКЕ у листопаді 2022 року

КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” повідомляє про проведення перерахунку плати за надані комунальні послуги в листопаді 2022 року в зв’язку з аварійними та стабілізаційними відключеннями електропостачання, що вплинули на транспортування теплоносія до окремих будівель. Перерахунок буде здійснено за кожну годину не надання послуги.

Перерахунку підлягають:

• плата за постачання теплової енергії для опалення приміщення;

• плата за загальнобудинкові витрати на опалення;

• плата за функціонування системи гарячого водопостачання.

Суму . . .

Рекомендації щодо прийняття рішення про спорожнення систем теплопостачання з урахуванням температури зовнішнього повітря

Відповідно до пункту 7.7.33 Правил технічної експлуатації теплових
установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики
від 14.02.2007 № 71 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05.03.2007 за № 197/13464) у разі аварій, які призводять до припинення
циркуляції мережної води в опалювальних системах, за температури
зовнішнього повітря нижчою ніж 0 град. С, персонал, який обслуговує ці
системи, повинен здренувати воду з систем для запобігання її
заморожуванню та виходу систем з ладу.
Рішення про дренування (злиття) води з внутрішньобудинкових систем . . .

Інформація про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з пост. гар. води споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за листопад 20

Інформація

про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з пост. гар. води  споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за листопад 2022 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» передбачено зміну нарахувань за теплову . . .

У Тернополі почали подачу теплоносія до закладів охорони здоров’я

У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та відповідними зверненнями керівництва медичних закладів Тернополя до КП ТМТКЕ, у Тернополі розпочато подачу теплоносія.

Наразі тепло постачається лише до закладів охорони здоров’я Тернополя («Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради, КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» ТОР та пологового будинку КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2»).

Дані заклади отримують теплоносій . . .

Інформація про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з постачання гарячої води споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» передбачено зміну нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води  споживачам (крім населення, бюджетних установ та релігійних організацій) у зв’язку . . .

На Донеччині загинув працівник КП ТМТКЕ Володимир Фоменко. Висловлюємо співчуття родині загиблого!

Захищаючи Україну на Донеччині, загинув тернополянин Фоменко Володимир Вікторович (16.04.1974). Володимир працював начальником вимірювальної лабораторії метрологічної служби у КП "Тернопільміськтеплокомуненерго". У підприємстві загиблий працював від 1996 року.

У 2014- 2015 був учасником АТО, а з початком повномасштабного вторгнення у 2022 році не задумуючись став на захист України.

Разом з родиною у цей складний час розділяємо сум втрати Героя та висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким Володимира Фоменка.  . . .

Серед загиблих у Часовому Яру - працівник КП ТМТКЕ. Висловлюємо щирі співчуття родині Героя!

На Донеччині, мужньо захищаючи Україну, загинув Дудар Іван Володимирович (1983 р.н.), який від 2018 року працював оператором котельні КП "Тернопільміськтеплокомуненерго".  Наш колега був мобілізований у перші дні повномасштабного вторгнення та сміливо пішов боронити незалежність та цілісність України.

Разом з родиною у цей складний час розділяємо сум втрати Героя та висловлюю щирі співчуття сім’ї та близьким Івана Дудара.  Молимося та сумуємо разом з вами, поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину . . .

До уваги жителів будинку на вулиці Генерала Тарнавського, 8!

КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» рекомендує мешканцям будинку на вулиці Генерала Тарнавського, 8 здійснити перехід на індивідуальні системи опалення у міжопалювальний період у зв'язку з тим, що даний будинок внесений у схему теплопостачання на відключення від системи централізованого опалення.

Станом на сьогоднішній день у вказаній багатоповерхівці є загалом 79 домогосподарств, з них - 11 домогосподарств– споживачів централізованого опалення.

Велика кількість відключень призводить до розбалансування внутрішньобудинкової системи, що погіршує якість послуг із теплопостчачання . . .

У червні тернополяни отримають нарахування із врахуванням двоставкового тарифу

Нагадуємо нашим споживачам, що у червні у квитанції від КП ТМТКЕ за травень тернополяни отримають нарахування із вказаною часткою умовно-постійної частини двоставкового тарифу, як це було під час опалювального періоду. Тобто, кожному абоненту прийде нарахування у розмірі сталої частки (Умовно-постійна частина двоставкового тарифу,  у квитанції – «Абонентська плата»), яка нараховувалася в попередні місяці під час опалювального періоду-2022, та за рахунок якої споживачі мали змогу менше сплачували за послуги з теплопостачання у зимовий період.

Ми вдячні нашим споживачам . . .

Увага! Оновлений графік зупинок котелень та паливних КП “ТМТКЕ” на ремонтний період 2022 pоку

Г Р А Ф I К

зупинок  котелень та паливних КП “ТМТКЕ” на ремонтний період 2022 p.

 

 

 

№ п/п

Назва

об’єкту

Адреса об’єкту Період зупинки
1 2 3 4
  1. Котельня вул. Лемківська,23                                                               . . .