До уваги тернополян!


В зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря та через обмежену кількість виділеного природнього газу на березень для населення у ці вихідні буде тимчасово змінено графік подачі гарячої води.
Субота: 07:00 – 12:00, 16.00 – 23:00 год
Неділя: 07:00 – 23:00 год.
Інформація стосується лише найближчих вихідних, 11-12 березня 2023 року

. . .

До уваги жителів будинків, які обслуговує котельня на вулиці Леся Курбаса!

Через порив теплової мережі діаметром  500 сьогодні, 24 січня 2023 року, від 9.00 до 17.00 години буде тимчасово припинене теплопостачання до будинків, які обслуговує котельня на вулиці Леся Курбаса.

Інформація стосується будинків, перелік яких ви бачите нижче.

. . .

До уваги мешканців будинку на вулиці 15 Квітня, 1!

У зв’язку з поривом внутрішньобудинкових мереж гарячого водопостачання у багатоквартирному будинку на вулиці 15 Квітня,1 буде відсутнє гаряче водопостачання.  Оскільки порив трапився між п’ятим та шостим під’їздами, послуга не надаватиметься жителям квартир від 72 до 280. Мешканці, які живуть у перших підїхздах до 72 квартири отриуватимуть послугу. Оскільки внутрішньобудинкові мережі та їх ремонт перебувають на балансі ОСББ, то лише від оперативності прийняття рішень головою ОСББ залежить швидкість вирішення проблеми. Як тільки порив  у внутрішньобудинкових мережах . . .

Тимчасово перекрита ділянка пішохідної доріжки на вулиці 15 Квітня

Тимчасово перекрита ділянка пішохідної доріжки на вулиці 15 Квітня
До уваги пішоходів!
У звязку із проведенням робіт із облаштування перемичок на тепловій мережі тимчасово перекрита ділянка пішохідної доріжки на вулиці 15 Квітня поблизу церкви Святого архістратига Михаїла.
Просимо пішоходів врахувати цю обставину, плануючи свої маршрути. Роботи триватимуть орієнтовно до кінця грудня. Перепрошуємо за тимчасові незручності!
. . .

Найближчими днями у будинках з ІТП, які не працювали через відсутність електроенергії, подадуть теплоносій

Працівники КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» найближчими днями (у т.ч. у ці вихідні) будуть проводити відновлювальні роботи у будинках з ІТП, де у квартири не подавався теплоносій під час відключення електроенергії.

Відтак, найближчими днями навіть у тих будинках, які не будуть мати електропостачання, теплоносій до квартир подаватиметься.

Також за дні ненадання послуги плата за централізоване опалення нараховуватися не буде.

. . .

15 листопада до 15:00 год буде припинено газопостачання до котельні

Як повідомляє ПрАТ «Тернопільміськгаз», 15 листопада до 15:00 год у зв’язку із проведенням аварійно-ремонтних робіт на газопроводі низького тиску на вул. Соломії Крушельницької, буде припинено газопостачання мікрорайону «Новий Світ» та центральної частини Тернополя. Через відсутність газу не подаватимуть теплоносій до котельні за адресою вулиця Новий Світ, 36 та паливної на Броварній, 47.

Адміністрація КП «Тернопільміськгаз» просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

. . .

Десятого листопада ПрАТ "Тернопільміськгаз" проводитиме аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі середнього тиску

У зв'язку з тим, що у ПрАТ "Тернопільміськгаз" проводитиме аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі середнього тиску на вулиці Соломії Крушельницької від 10.00 до 16.00 години 10 листопада буде припинене постачання газу на котельні КП ТМТКЕ за адресами Транспортна, 7б, Новий Світ, 1 та 36а і Броварна, 47а. Відтак теплоносій не подаватиметься у будинки, які обслуговують вказані котельні. Просимо звернути увагу на інформацію жителів будинків за адресами:

Наливайка, 2

Нечая, 29, 38,

Новий Світ, 1,4,11,16,19,29,36,38

Транспортна, 7,8,9,10

Кармелюка, 15

Броварна, . . .

4 листопада у Тернополі розпочинається опалювальний період 2022/2023

Зважаючи на зниження середньодобової температури зовнішнього повітря, у п’ятницю, 4 листопада розпочинається опалювальний період 2022/2023 для населення та інших споживачів Тернополя.

Цього дня опалювальний сезон стартує і для жителів Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом міської ради.

У . . .