Найближчими днями у будинках з ІТП, які не працювали через відсутність електроенергії, подадуть теплоносій

Працівники КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» найближчими днями (у т.ч. у ці вихідні) будуть проводити відновлювальні роботи у будинках з ІТП, де у квартири не подавався теплоносій під час відключення електроенергії.

Відтак, найближчими днями навіть у тих будинках, які не будуть мати електропостачання, теплоносій до квартир подаватиметься.

Також за дні ненадання послуги плата за централізоване опалення нараховуватися не буде.

. . .

15 листопада до 15:00 год буде припинено газопостачання до котельні

Як повідомляє ПрАТ «Тернопільміськгаз», 15 листопада до 15:00 год у зв’язку із проведенням аварійно-ремонтних робіт на газопроводі низького тиску на вул. Соломії Крушельницької, буде припинено газопостачання мікрорайону «Новий Світ» та центральної частини Тернополя. Через відсутність газу не подаватимуть теплоносій до котельні за адресою вулиця Новий Світ, 36 та паливної на Броварній, 47.

Адміністрація КП «Тернопільміськгаз» просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

. . .

Десятого листопада ПрАТ "Тернопільміськгаз" проводитиме аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі середнього тиску

У зв'язку з тим, що у ПрАТ "Тернопільміськгаз" проводитиме аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі середнього тиску на вулиці Соломії Крушельницької від 10.00 до 16.00 години 10 листопада буде припинене постачання газу на котельні КП ТМТКЕ за адресами Транспортна, 7б, Новий Світ, 1 та 36а і Броварна, 47а. Відтак теплоносій не подаватиметься у будинки, які обслуговують вказані котельні. Просимо звернути увагу на інформацію жителів будинків за адресами:

Наливайка, 2

Нечая, 29, 38,

Новий Світ, 1,4,11,16,19,29,36,38

Транспортна, 7,8,9,10

Кармелюка, 15

Броварна, . . .

4 листопада у Тернополі розпочинається опалювальний період 2022/2023

Зважаючи на зниження середньодобової температури зовнішнього повітря, у п’ятницю, 4 листопада розпочинається опалювальний період 2022/2023 для населення та інших споживачів Тернополя.

Цього дня опалювальний сезон стартує і для жителів Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом міської ради.

У . . .

З 26 жовтня у садки Тернополя подаватимуть теплову енергію

Від сьогодні, 26 жовтня, у дошкільні навчальні заклади Тернополя розпочнеться подача теплової енергії. Таке рішення прийнято враховуючи звернення управління освіти і науки міської ради.

Міський голова Сергій Надал додає, що подаватимуть теплову енергію у дитячі садочки в економному режимі, не опалюючи поки що багатоквартирні будинки. Відтак подача теплової енергії у закладах дошкільної освіти відбуватиметься за графіком подачі гарячої води у квартири.

У місті ж повноцінний опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура . . .

У будинках, які обслуговує котельня на вулиці Романа Купчинського, гаряча вода тимчасово подається за графіком

 Від вчора, 19 жовтня, у будинках, які обслуговує котельня на вулиці Романа Купчинського, гаряча вода тимчасово подається за графіком у зв'язку із технологічними переключеннями у рамках підготовки до опалювального періоду. Інформація стосується окремих будинків на  вул.15 Квітня,  вул. Корольова,  вул. Р.Купчинського,  вул. С.Петлюри.

Пропонуємо ознайомитися із графіком ГВП у Тернополі:

Понеділок 17:00 – 23:00 год.;
Вівторок 06:00 – 10.00, 16:00 – 23:00 год.;
Середа – 16:00 – 23:00 год.;
Четвер 06:00 – 10:00, 16:00 . . .

Через низьку напругу працюють не усі котельні

Через критично низьку напругу технологічне обладнання на котельнях неможливо запустити. Станом на 12.10.22р. гарячу воду подають котельні:

Вул. І. Франка,16 (ЦТП - вул.Крушельницької,1а; вул.Броварна,14; вул,Коперника,3)

вул.Торговиця,12 (ЦТП вул.Торговиця,12)

вул.Лозовецька,3;

вул. Р. Купчинськог,14а;

Вул.Л.Українки,4 (ЦТП - вул.Л.Українки,18; вул.Д.Галицького,1; Д.Галицького,4а);

вул.Київська,3с.

. . .

Постачання гарячої води через низьку напругу здійснюється лише у частину багатоповерхівок

Через критично низьку напругу в електромережі у Тернополі КП ТМТКЕ не може здійснити запуск технологічного обладнання на всіх котельнях. У зв’язку з необхідністю стабілізувати напругу у електромережах та зберегти життєдіяльність міста, відбувся запуск частини котелень у Тернополі. Відтак гаряча вода сьогодні, 11 жовтня, буде у перелічених будинках:

Котельня Купчинського,14а
ІТП
Купчинського 1,7,9
Корольова, 8, 10
Петлюри,1, 2, 3, 4, 6
15 квітня, 2, 4

Котельня Лозовецька, 3а

Лозовецька, 3

Котельня . . .