Дві котельні КП ТМТКЕ зупинилися сьогодні на ремонтний період

Підприємство КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” продовжує ремонті  роботи та підготовку котелень і мереж теплопостачання до нового опалювального сезону.

 з 29.05. по 27.06.2023р (30 днів) на ремонтний період зупиняться такі котельні:

Котельня бульвар С. Бандери,47в

. . .

Дві котельні КП ТМТКЕ зупиняться сьогодні на ремонтний період

Підприємство КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” продовжує ремонті  роботи та підготовку котелень і мереж теплопостачання до нового опалювального сезону.

З 22.05. по 21.06.2023 р. (31 день) на ремонтний період зупиняться такі котельні:

Котельня вул. Торговиця,12  

. . .

Інформація про зміну нарахувань за тепл. енергію, послугу з пост. гар. води споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за травень 2023 ро

Інформація

про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з постачання гарячої води  споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за травень 2023 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» передбачено зміну нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води  споживачам (крім населення, бюджетних установ та релігійних організацій) у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу) починаючи з нарахувань за жовтень 2021 року.

Враховуючи, що ціна природного газу (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу), використаного у травні 2023 року для виробництва теплової енергії споживачам тарифної категорії «інші споживачі» була вищою від ціни природного газу, врахованої у структурі тарифів на теплову енергію, послугу з постачання гарячої води для цієї категорії споживачів, які діяли у травні 2023 року, КП «ТМТКЕ» у травні 2023 року провело споживачам тарифної категорії «інші споживачі» перерахунок вартості теплової енергії, послуги з постачання гарячої води, нарахованої за травень 2023 року з врахуванням таких коефіцієнтів:

. . .

До уваги споживачів!

У зв ’язку з ліквідацією аварійної ситуації на магістральних трубопроводах теплоносія сьогодні, 18 травня 2023 року,  призупинене  гаряче водопостачання до окремих житлових будинків. Завершити аварійно - відновлювальні роботи заплановано до 16.00 години п’ятниці, 19 травня 2023 року. Про усі зміни повідомимо додатково.

Інформація стосується будинків, перелік яких наводимо нижче

. . .

Призупинять ГВП до окремих будинків для проведення гідравлічних випробувань

Для проведення гідравлічних випробувань у середу, 18 травня,  буде призупинено подачу ГВП до окремих будинків.  А саме до житлових будинків (далі ж.б.) по вул. В. Великого,3,5,7; Курбаса,5,9,11; Київська,1,3,5,7,9,11;   вул. В.Великого,4,6,10; Вишнівецького,3,5,7; Курбаса,2,4,6.

Гаряче водопостачання буде відсутнє від 18.05.23 по 31.05.23 року

КП ТМТКЕ

. . .

У КП ТМТКЕ запрацював ще один номер телефону для зв’язку із споживачами

З метою покращення якості надавання послуг КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» запрацював ще один номер телефону. При виникненні запитань щодо надавання послуг із постачання теплової енергії у Тернополі  в позаробочий час та у вихідні дні споживачі можуть телефонувати на номер 050-550-1258. Наголошуємо, що КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» не здійснює обслуговування внутрішньобудинкових мереж!

За вказаним номером телефону тернополяни можуть з’ясувати, чи є причиною відсутності гарячого водопостачання у їхньому помешканні проведення . . .

15 травня зупиняться на ремонтний період чотири котельні КП ТМТКЕ

Підприємство КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” розпочинає ремонті  роботи та підготовку котелень і мережтеплопостачання до нового опалювального сезону.

З 15.05. по 14.06.2023 р. (31 день) на ремонтний період зупиняться такі котельні:

Котельня вул. І. Франка,16

Котельня вул. Тролейбусна,7б

Котельня вул. Чернівецька,25а

Котельня вул. Галицька,40

Нижче . . .

Через виконання аварійних робіт на газовій мережі в окремих будинках ГВП буде здійснене пізніше

У зв’язку з проведенням ПрАТ «Тернопліьміськгаз»  аварійно-ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску, що на вул. Оболоня 10 травня з 10:00 до 18:00 год тимчасово припинено газопостачання  будинків у центральній частині міста.

У зв’язку з необхідністю виконання цих робіт передбачена вимушена зупинка котелень на вулиці Живова та Франка, через що гаряче водопостачання до абонентів даних котелень буде здійснене пізніше, аніж передбачено графіком, після відновлення газопостачання.

Перепрошуємо за тимчасові незручності! . . .

Графік зупинок котелень та паливних КП “ТМТКЕ” на ремонтний період 2023 pоку

Г Р А Ф I К

зупинок  котелень, паливних та ділянок теплових мереж КП “ТМТКЕ” на ремонтний період 2023 p.

 

 

№ п/п

Назва

об’єкту

Адреса об’єкту

Період зупинки

1

2

3

4

  1. Котельня . . .

Інформація про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з пост. гар. води споживачам тарифної кат. «інші споживачі» за квітень 2023 року

Інформація

про зміну нарахувань за теплову енергію, послугу з постачання гарячої води  споживачам тарифної категорії «інші споживачі» за квітень 2023 року

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року № 1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» передбачено . . .