Аварійні бригади КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» провели ремонт внутрішньобудинкових мереж у окремих будинках

Аварійні бригади КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» здійснили  ремонтні роботи у внутршньобудинкових мережах окремих будинків. А саме, провели реконструкцію вузлів регулювання у першому, другому та третьому під'їздах будинку на вулиці Галицькій, 52 та у першому під’їзді багатоповерхівки на вулиці Бойківській, 4.

Зазначимо, що обов’язок щодо утримання в належному технічному стані, здійснення технічного обслуговування та ремонту внутрішньобудинкових мереж, вжиття заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій слід відносити до обов’язків виконавця послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або компаній управителів. Але, оскільки пріоритетом у роботі КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» є насамперед добробут та комфорт наших споживачів, аварійно-диспетчерські служби КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» виконали ряд робіт, які не передбачені тарифом на теплопостачання.

Закликаємо керівників обслуговуючих підприємств підійти з належною відповідальністю до обслуговування внутрішньобудинкових мереж, щоб мати змогу оперативно реагувати на запити споживачів та забезпечити безперебійну подачу тепла у кожну оселю!

КП "Тернопільміськтеплокомуненерго"