Консультації щодо реконструкції теплових мереж у місті Тернопіль

Для підвищення обізнаності громадськості про заходи що впроваджуються КП ТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» 5 червня 2019 року фахівцями КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго»  було проведено консультації із зацікавленими сторонами/громадськістю щодо реконструкції теплових мереж у місті.

Присутніх було проінформовано про роботи що будуть виконуватись та межі їх виконання, тимчасові обмеження, що можуть виникнути у зв’язку з проведенням робіт та шляхи/заходи мінімізації впливу на побут мешканців навколишніх будинків, відвідувачів комунальних та громадських закладів, що розташовані поруч. Була розповсюджена інформація про механізми звернень/ зауважень/пропозицій до КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», щодо отримання інформації, поліпшення виконання робіт, тощо.  

Звіт

з проведення консультацій з громадськістю щодо реконструкції теплових мереж у місті Тернопіль за проектом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»

м. Тернопіль 5 червня 2019 року

Присутні: представники громадськості (мешканці прилеглих житлових будинків), приватні підприємці, представник поліклінічного відділення Тернопільської міська дитячої комунальної лікарні № 4, представники ЖЕКу «Благоустрій», представники КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», представники ЦГУП.

Загальна кількість присутніх осіб - 18

Порядок денний: про роботи із заміни теплових мереж за проектом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

Доповідали: Представник КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» заступник директора Олександр Лазарчук та начальник технічного відділу Михайло Горбань проінформували присутніх про роботи що будуть виконуватись та межі їх виконання, тимчасові обмеження що можуть виникнути у зв’язку з проведенням робіт та шляхи/заходи мінімізації впливу на побут мешканців навколишніх будинків і відвідувачів комунальних та громадських закладів, що розташовані поруч. Також присутніх було ознайомлено з механізмом отримання скарг та зауважень, щодо роботи проекту та надані контактні данні.

Запитання: Представники громадськості висловили стурбованість дотриманням графіку виконання робіт і відновлення покриття, облаштування дорожніх проїздів та відновлення дитячих майданчиків.

Представник КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» Горбань М. запевнили присутніх, що всі роботи будуть виконані виключно у терміни передбачені нормативними актами, а підприємство буде контролювати дотримання контрактних зобов’язань та виконання заходів пом’якшення відповідно до Плану екологічного та соціального управління.

Під час заходу усім присутнім було надано інформаційні бюлетені з інформацією про основні заходи що будуть впроваджуватись в рамках виконання робіт та контактні телефони для звернень. Представники КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримали письмову згоду від приватних підприємців, що здійснюють комерційну діяльність на прилеглій до міста проведення робіт території на виконання робіт (Перукарня «Каріна» ПРАТ УСК «КНЯЖА», магазин «Гермес», Квітковий магазин «Фантазія», ЖЕК «Благоустрій») та запевнення, що роботи із реконструкції мереж не матимуть впливу на ведення комерційної діяльності вище згаданих закладів і не потребуватимуть компенсації. Представники перукарні «Каріна» та магазину «Гермес» не мають заперечень щодо тимчасового демонтажу прибудов. Письмова згода з цього питання була отримана представниками КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» .

Теги до статті : КП "Тернопільміськтеплокомуненерго", реконструкція, теплоенергетика