Запрошення до участі в тендері

запрошення до участі в тендері

Україна

Проект модернізації централізованого теплопостачання у м.Тернополі

запрошення до участі в тендері

РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ КОТЕЛЬНІ

Запрошення No.: TernopilDH/Boilers/05

Це Запрошення до участі в тендері оголошується відповідно до Загального повідомлення про закупівлі, опублікованого 4-го вересня, 2014 року в «Procurement Opportunities», та в подальшому оновленого.

Комунальне підприємство теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради (надалі – "Замовник"), отримало позику від Європейського банку реконструкції та розвитку (надалі – «Банк») на покриття витрат за проектом модернізації централізованого теплопостачання у мТернополі.

Цим оголошенням Замовник запрошує постачальників / підрядників подавати в запечатаному вигляді свої тендерні пропозиції на виконання наступного Контракту, який буде фінансуватися за рахунок коштів вказаної позики:

Реконструкція та модернізація котельні по вул. Лесі Українки

Щоб отримати право на участь в торгах на отримання Контракту, Учасник торгів повинен продемонструвати Замовнику що він суттєво відповідає вимогам, які стосуються досвіду, наявності персоналу, фінансового стану та історії судових процесів, зазначеним нижче:

Учасник повинен мати середній річний оборот (визначений як річний дохід, виражений у його еквіваленті у визначеній валюті) в якості підрядника протягом останніх 5 (п'яти) років в еквіваленті 2 500 000 євро.

Учасник повинен продемонструвати наявність успішного досвіду роботи в якості підрядника (генерального або субпідрядника) при виконанні щонайменше 3 (трьох) контрактів, аналогічних пропонованому контракту, протягом останніх 5 (п'яти) років. Для цілей оцінки, величини зазначених контрактів не повинні бути меншими, ніж еквівалент у 1 000 000 євро по кожному. Щонайменше один з цих контрактів повинен бути на постачання та встановлення газового водогрійного котлоагрегату потужністю не менше 10 МВт для централізованого теплопостачання або постачання гарячої води.

Учасник повинен продемонструвати наявність досвіду у виконанні наступних спеціалізованих операцій та робіт: Проектні роботи з реконструкції, постачання та монтажу котелень для централізованого теплопостачання та / або постачання гарячої води.

Учасникам дозволяється заявляти досвід своїх спеціалізованих субпідрядників.

Учасник повинен надати кваліфікований персонал для виконання контракту в наступному складі: представник підрядника, головний інженер проекту, керівник будівництва (кожен з яких повинен мати 10-річний досвід роботи, 10 років досвіду на аналогічних роботах і 5 років перебування на аналогічній посаді).

Учасник повинен продемонструвати, що він має доступ до або ж має в наявності ліквідні активи, необтяжене нерухоме майно, кредитні лінії та інші фінансові ресурси, достатні для підтримання обігових грошових коштів на виконання контракту на строк у 4 місяці, в сумі не менше, ніж  1,000,000 євро або еквівалентній, приймаючи до уваги зобов'язання Учасника за іншими контрактами.

Надана річна фінансова звітність за 3 (три) роки повинна продемонструвати надійність фінансового становища Учасника, що відображає довгострокову прибутковість. Постійні втрати або ризик неплатоспроможності, відображені у рахунках, можуть бути причиною дискваліфікації Учасника.

Учасник повинен надати інформацію про послідовну історію судових та / або арбітражних рішень проти Учасника або будь-якого партнера спільного підприємства або про невиконання за контрактами, що може призвести до недосягнення кваліфікації та відхилення пропозиції.

Крім того, якщо Банк формально відсторонив Учасника від договірної діяльності, і Замовник не може укладати договір з таким Учасником, Замовник може відхилити тендерну пропозицію.

Учасник повинен мати вищезгадані ресурси без поточних зобов'язань та / або очікуваних контрактів.

Учасник повинен надати інформацію про поточні контрактні зобов'язання та очікувані контракти.

У випадку, якщо учасник є спільним підприємством, він повинен відповідати таким мінімальним кваліфікаційним вимогам:

Спільне підприємство або консорціум повинні колективно задовольнити всі вищезгадані кваліфікаційні критерії, з метою чого додаються відповідні цифри для кожного з партнерів для досягнення загальної кваліфікації спільного підприємства чи консорціуму.

кожен партнер повинен забезпечувати не менше 25 відсотків, а головний партнер – не менш 40 відсотків усіх кваліфікаційних критеріїв для обороту та наявності фінансових ресурсів за критеріями, визначеними як загальний досвід та фінансове становище.

Кожен партнер повинен задовольняти вимоги щодо надійності фінансового стану та історії невиконання, зазначених вище.

Головний партнер спільного підприємства або консорціуму повинен продемонструвати, що цей партнер виступав в якості головного підрядника у проекті (проектах) аналогічного значення.

Також учасника можуть попросити надати додаткову максимальну інформацію або роз'яснення стосовно сумнівної спроможності учасника провести запропоновані роботи у зв'язку з суттєвими поточними зобов'язаннями або очікуванням на присудження інших суттєвих контрактів.

У випадку, коли Учасники тендеру планують використовувати конкретних виробників та / або субпідрядників для основних та / або спеціалізованих предметів постачання, робіт та послуг, учасники повинні вказати назви та кваліфікацію цих конкретних виробників та субпідрядників.

За основні предмети постачання, роботи та послуги приймаються ті, що перевищують 20 відсотків від оціночної вартості робіт / поставок та / або будь-яких конкретних операцій та робіт, зазначених у останньому абзаці Тендерних Даних 3.2.2, Конкретний Досвід, наведеного вище.

Щоб бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасник повинен продемонструвати Замовнику, що запропоновані ними субпідрядники для виконання вищезгаданих робіт та послуг суттєво відповідають вимогам щодо конкретного досвіду:

Учасник тендеру або його місцевий сервісний агент повинні мати можливість виконувати зобов'язання щодо технічного обслуговування, гарантії, ремонту та запасних частин, передбачених цією тендерною документацією строком на 2 роки.

Тендер на присудження контрактів, які фінансуються за рахунок позики Банку, відкритий для компаній з усіх країн. Надходження від позики Банку не використовуватимуться з метою будь-якого платежу фізичним або юридичним особам або за будь-який імпорт товарів, якщо такий платіж або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй, прийнятим відповідно до глави VII Статуту Організації Об'єднаних Націй.

Тендерні документи можна отримати за вказаною нижче адресою, сплативши внесок, що не повертається, у розмірі 200,00 євро або еквівалента в іншій конвертованій валюті або гривні (українській гривні) за курсом Національного банку України на день здійснення платежу на один з наступних рахунків:

Для українських учасників торгів:

Назва одержувача КП "ТМТКЕ"
вул. І.Франка 16, 46001 м.Тернопіль
ЄДРПОУ 14034534
Розрахунковий рахунок одержувача 26007000021432/980
Банк-одержувач  АТ «Укрексімбанк»
вул. Антоновича 127, 03150 м. Київ
МФО 322313

Для іноземних учасників торгів:

Назва одержувача КП "ТМТКЕ"
вул. І.Франка 16, 46001 м.Тернопіль
Розрахунковий рахунок одержувача 26007000021432/978
IBAN UA 373223130000026007000021432
Банк-одержувач  АТ «Укрексімбанк»,
вул. Антоновича 127, 03150 м. Київ
S.W.I.F.T.: EXBS UA UXTER,
кореспондент: DEUTSCHE BANK AG, Frankfurt am Main, Germany
S.W.I.F.T.: DEUT DE FF

За запитом з оплатою, документи будуть негайно відправлені кур'єром, але за втрату або пізню доставку відповідальність не несеться. У той же час, копія в форматі PDF буде переслана учаснику. У випадку будь-яких розбіжностей між друкованою та електронною копією, перша має переважну силу.

Всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися тендерною заставою у розмірі
30 000 євро або її еквівалентом у конвертованій валюті або в українській гривні по обмінному курсу, встановленому Національним банком України для аналогічних операцій за 28 днів до крайнього терміну, встановленого для подання тендерних заявок, та повинні бути доставлені за адресою, вказаною нижче, до 11:00 18 вересня 2018 року, коли вони будуть відкриті у присутності представників учасників тендеру, які бажають взяти в ньому участь.

Передтендерна зустріч / відвідування майданчика відбудеться 22 серпня, 2018, об 10:00 за адресою: вул. І.Франка 16, 46001 м.Тернопіль, Україна.

Зацікавлені учасники тендеру можуть отримати додаткову інформацію від та перевірити та придбати тендерні документи та реєстр потенційних учасників тендеру, які вже придбали тендерну документацію в такому офісі:

Пані Тетяна Сагат, заступник директора

"Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради

вул. І.Франка 16, 46001 м.Тернопіль, Україна, 46001

Телефон: +380 50 339 59 97 Fax: +380 352 52 75 93

Електронна пошта: sahattanya@ukr.net

Електронна пошта: tmtke@ukr.net