В Тернополі працювала секція АМУ з питань ЖКГ

Світлина від Тернопільміськтеплокомуненерго М. Тернопіля.

У Тернополі 17-18 травня відбулося засідання Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства.
Даний захід проводився в рамках в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У роботі Секції взяли участь міські голови, заступники міських голів, керівники профільних управлінь та інші посадові особи органів місцевого самоврядування, представники Тернопільського регіонального відділення АМУ. Модератором роботи заходу є аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник.
Засідання Секції відкрили з привітальним словом заступник Тернопільського міського голови Владислав Стемковський та заступник Криворізького міського голови, Голова Секції АМУ з питань ЖКГ Олександр Катриченко.
Учасники обговорили досвід тепломодернізації будівель громадського сектору та житлового фонду м.Тернополя, який презентував Павло Савечко, завідувач сектору з питань енергозбереження Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. 
Учасники засідання Секції АМУ обговорили державну політику тарифоутворення у галузі теплопостачання. З цього питання виступив Володимир Онишків, заступник директора з економічних питань КП "КП Тернопільміськтеплокомуненерго".

 Учасники  відвідали об’єкти, де  на практиці ознайомилися з досвідом Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, КП "Тернопільводоканал", КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”.

Теги до статті : КП "Тернопільміськтеплокомуненерго", реформування, теплоенергетика