З 4 квітня буде призупнено подачу теплоносія у будівлі Тернополя

4 квітня з 12.00 год. буде призупинено подачу теплоносія для опалення всім споживачам, окрім лікарень. Таке розпорядження було підписано з метою економії коштів споживачів, враховуючи зростання температурних показників зовнішнього повітря.

Одночасно КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» буде проводити щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря, за результатами якого, при потребі, буде відновлено опалення.

Керівникам установ та закладів при необхідності ввімкнення тепла звертатись із заявами до КП "Тернопільміськтеплокомуненерго"

 

 

УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 МІСЬКОГО ГОЛОВИ

       03.04.2018р.     № 76

Про призупинення  подачі теплоносія для опалення в м.Тернопіль Відповідно до вимог Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово - комунальні послуги”, постанови Кабінету  Міністрів України від 21.07.2005р. № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води і водовідведення”, зважаючи на зростання температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв :

1. Комунальному підприємству теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської ради :

- 4 квітня 2018 року від 12 год. 00 хв. призупинити подачу теплоносія для опалення всім споживачам житлового фонду; проводити щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря для відновлення опалення споживачам відносно до температурного графіка подачі теплоносія;

- опалення закладів освіти, охорони здоров'я та культури здійснювати за технічної можливості на підставі звернень керівників закладів.

2. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження у засобах масової інформації.

Міський голова                                         С.В.Надал

Теги до статті : КП "Тернопільміськтеплокомуненерго", тепло, опалювальний сезон