Запит на надання висловлень зацікавленості (консультаційні послуги)

Комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради

м. Тернопіль

Запит на надання висловлень зацікавленості

(консультаційні послуги)

Експерт SCADA

(UDHEEP-TER-OC-IC-11)

 

ВСТУП

Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) на суму 272,05 млн. дол. США за Угодою про позику МБРР № 8387-UA (222 млн. дол. США) та Кредитною угодою № TF016327 (50 млн. дол. США) з метою фінансування Проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (далі – Проект).

Проект буде реалізований під загальним наглядом Міністерства регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон). Мінрегіон створив Центральну групу управління проектами (далі – ЦГМУ) для повсякденного управління та координації Проекту та надання допомоги комунальним підприємствам, що беруть участь у Проекті, щодо виплат, фінансового управління, звітності та інших пов'язаних з Проектом заходів. ЦГМУ несе відповідальність за загальну координацію діяльності та звітність за Проектом. Підприємства, які беруть участь у Проекті, за підтримки регіональних груп управління Проектом відповідають за реалізацію інвестиційного компоненту та щоденне управління діяльністю, пов’язаною з Проектом.

Впровадження Проекту регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2016 № 70 «Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», іншими актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, Операційним посібником Проекту, тощо.

Комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради отримало частину фінансування у розмірі  24 670 000,00 млн. дол. США, еквівалентну вартості реконструкції муніципальної системи центрального теплопостачання та має намір використати частину коштів на індивідуальні консультаційні послуги – розрахунок експерта SCADA для Регіональної групи управління проектами (далі – Послуги).

 

 1. Мета та обсяг послуг

Експерт SCADA надає послуги Регіональній групі управління проектами, Конкурсній комісії та іншим підрозділам «Тернопільміськтеплокомуненерго» таким чином:

 • Консультації з питань систем управління та інформаційних систем, а також апаратного та програмного забезпечення систем SCADA;
 • Розробити проектну документацію етапу техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) для заданих Замовником завдань;
 • Розробити адекватний план роботи і взаємозалежний комплекс дій по впровадженню і розробці SCADA для SChS з урахуванням Завдань, встановлених Замовником;
 • Підготувати специфікації на розробку відповідного програмного забезпечення для SCADA;
 • Підготувати технічні специфікації і тендерну документацію для подальших робіт, пов'язаних з реалізацією SCADA, відповідно до процедур міжнародних конкурсних торгів;
 • Допомогти Замовнику в технічній оцінці тендерних пропозицій учасників торгів, а також на етапі підписання контракту з майбутнім Підрядником;

 

 1. ЗВІТНІСТЬ

Експерт SCADA повинен звітувати безпосередньо керівнику Регіональної групи управління проектами.

 

III. НАДАНІ РЕСУРСИ

 • Робоче місце, обладнане ПК та телефоном
 • Доступ до Інтернету, ксероксу, принтеру та сканеру
 • Проектна документація
 • Відповідна документація Світового банку

 

 1. ОСВІТА ТА КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
 • Університетський ступінь з інженерії (бажано у галузі контрольних приладів, автоматизації, систем управління)
 • Щонайменше 5 років аналогічного досвіду роботи (бажано з контрольними приладами, автоматизацією, системами управління та розробкою тендерної документації)
 • Перевага надається наявності досвіду роботи в області SCADA, систем управління централізованим теплопостачанням і енергетикою
 • Вільне володіння українською, російською та технічною англійською мовами
 • Досвідчений користувач ПК

 

 1. МІСЦЕ, ТЕРМІН ТА ОПЛАТА ПОСЛУГ

Послуги надаються під час реалізації Проекту у м. Тернопіль за сумісництвом (не менш як 12 робочих днів на місяць) до 31 грудня 2019 року або до будь-якої іншої дати, як це узгоджено сторонами. Запити на надання висловлень зацікавленості надсилати на адресу електронної пошти: pta-teplo@tr.ukrtel.net, akchumak@gmail.com, sahattanya@ukr.net, kalitkavp@gmail.com , вказуючи тему: «Індивідуальний консультант – Експерт SCADA» до 12 березня 2018, 00:00 за місцевим часом.

Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуального консультанта (IC procedure), яку викладено в Посібнику Світового банку: «Посібник: відбір та найм консультантів в рамках позик МБРР та кредитів і грантів МАР позичальниками Світового банку» від січня 2011 року (переглянуть у липні 2014).

 

Теги до статті : КП "Тернопільміськтеплокомуненерго",