ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Комунальне підприємство теплових мереж "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради засноване на комунальній власності на підставі рішення виконкому Тернопільської міської ради народних депутатів від 02.01.1991р. №4 для надання послуг з опалення та гарячого водопостачання

Основним напрямком діяльності підприємства є виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими(розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, в тому числі виробленої на когенераційних установках, для теплопостачання споживачів міста.

Теплопостачання по місту забезпечують 32 котельні, які працюють на газоподібному паливі, 7 паливних та 45 теплових пунктів. Сумарна потужність котельних становить 615,801 Гкал/год., протяжність теплових мереж в двотрубному вимірі складає 176,6 км.

Централізованим теплопостачанням охоплено близько 80% житлового фонду та об'єктів соцкультпобуту міста. Системи централізованого теплопостачання підприємства працюють виключно по температурному графіку 95 С- 70 С, в тому числі і потужні котельні з котлами, розрахованими на температуру теплоносія до 150 С. Для централізованого теплопостачання використана традиційна схема. Теплова енергія генерується на районних, квартальних та будинкових котельних з відповідно розвинутою системою транспортування, приготування гарячої води відбувається на центральних або групових теплових пунктах. Регулювання відпуску теплової енергії відбувається по якісному графіку. Теплова енергія на потреби опалення подається протягом опалювального сезону. Гаряче водопостачання здійснюється цілий рік, згідно затвердженого графіка.

Нормальний режим експлуатації задіяних потужностей підприємства забезпечують виробничі підрозділи, серед яких : чотири теплорайони, аварійно-диспетчерська служба, служба  контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, енергоцех, газова служба, ремонтно-транспортний цех та інші.

На підприємстві працює близько 600 працівників – це кваліфіковані робітники та спеціалісти.